Urbánna dynamika

Organizátor: 
Society of Polish planners
Dates: 
štvrtok, 22. jún 2017 - 9:00 to piatok, 23. jún 2017 - 17:00

Diskusia o možnostiach mesta, ktoré vznikajú z nového železničného spojenia z Gdynia Główna (hlavná stanica) cez Oksywie a Obłuże smerom na letisko v Kosakowo.

Závery pripravené každých 3 roky, Spoločnosť poľských urbanistov (založená v roku 1923) organizuje Kongres mestského plánovania. Toto je nielen najdôležitejšie zhromaždenie členov spoločnosti, ale aj hlavné fórum všetkých partnerov zapojených do urbanistického plánovania a rozvoja v krajine: urbanisti a dizajnéri, zástupcovia miestnych samospráv a ústrednej vlády, akademici a študenti , Mimovládne organizácie, organizácie miest, súkromný sektor atď.

Nasledujúci kongres sa bude konať v roku 2018. Gdynia bude hostiť túto udalosť. Téma tohto kongresu bude "zajtrajška miest".

Medzi kongresmi organizuje Spoločnosť poľských mestských plánovačov výročnú konferenciu na diskusiu o dôležitých témach. Vďaka spolupráci s obcou sa táto dvojdňová konferencia koná každý rok v Gdyni v júni. Spoločnosť poľských mestských plánovačov využíva túto konferenciu aj ako platformu výmeny názorov s inými mestskými plánovacími spoločnosťami zo strednej a východnej Európy. Naši hostia sú srdečne povzbudení, aby sa zúčastnili diskusie a zdieľali svoje skúsenosti a nápady.

Na stiahnutie: 
PrílohaVeľkosť
Súbor Pozvánka_SK234.9 KB
PDF icon Pozvánka_EN976.83 KB
Adresa: 

Plac Grunwaldzki 2, 81-372 Gdynia