Informácia Úradu vlády SR v súvislosti s podporou najmenej rozvinutých regiónov

Vážená pani, vážený pán,

dovoľujeme si Vás informovať, že Úrad vlády Slovenskej republiky s cieľom poskytovať aktuálne informácie o podpore vlády SR pre najmenej rozvinuté okresy, zriadil špeciálnu stránku: nro.vlada.gov.sk, ktorá bude slúžiť všetkým občanom SR, všetkým zainteresovaným okresom a všetkým ľuďom, ktorí sa podieľajú, resp. budú podieľať na realizácii zákona č. 336/2015 Z.z. o podpore najmenej rozvinutých okresov v praxi. Podnetom pre zriadenie stránky bola aj spontánna diskusia účastníkov celoštátnej porady k podpore najmenej rozvinutých okresov v Banskej Bystrici.

Na stránke je zverejnený aj kalendár, v ktorom sú uvedené dátumy výjazdov expertných skupín do jednotlivých regiónov aktuálne na tri týždne. Na stránke budú dopĺňané informácie podľa aktuálneho stavu rozpracovania akčných plánov v jednotlivých okresoch.

Pevne veríme, že aj týmto krokom sa nám podarí úspešne zrealizovať dôležitý projekt vlády SR, ktorý v konečnom dôsledku znamená dynamickejší rozvoj, stabilitu a lepší život pre občanov najmenej rozvinutých okresov Slovenskej republiky.

S pozdravom,

PhDr. Tatiana Kmecová

kancelária vedúceho Úradu vlády SR

Úrad vlády SR

Námestie slobody 1

813 70 Bratislava

tel: 02/ 20925143 mobil: +421 915 984 227

mail: tatiana.kmecova@vlada.gov.sk

Pridať nový komentár

Plain text

  • Nie sú dovolené žiadne HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
CAPTCHA
Táto otázka je kvôli zisteniu, či nejde o automatickú odpoveď.
Image CAPTCHA
Prepíšte znaky z obrázka